Microsoft Azure Dev Tools for Teaching dla administratorów

INFORMACJE OGÓLNE

Administratorzy sieci lokalnych WIL chcący uzyskać wersje instalacyjne i klucze aktywacyjne do oprogramowania dostępnego w ramach licencji Microsoft Azure Dev Tools for Teaching (dawniej Imagine Premium) dla komputerów znajdujących się w laboratoriach komputerowych, serwerów lub stacji roboczych pracowników naukowo-dydaktycznych proszeni są o przygotowanie pisma, zawierającego dokładną specyfikację niezbędnego oprogramowania i liczbę stanowisk na których będzie ono instalowane. Pismo należy kierować do Administratora licencji Microsoft Azure Dev Tools for Teaching na WIL i złożyć w sekretariacie Katedry L-10 - pok. 308, IIIp., budynek WIEiK.

Przypominamy, że oprogramowania dostępnego w Microsoft Azure Dev Tools for Teaching nie można używać do budowania infrastruktury informatycznej uczelni/wydziału.

Nośniki i klucze zostaną Państwu udostępnione w najkrótszym możliwym terminie.